Product Description
MSI Cyborg 15 B13WEKG, i5-13420H (8C/12T, up to 4.60GHz, 12 MB), GeForce RTX 5050 8GB GDDR7 440 AI TOPS, 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level, 16GB DDR5 5200MHz, 512GB PCIe Gen4x4 SSD, WiFi 6E, BT 5.3, 4 Zone RGB Kbd, NO OS, 55.2Whr, 2.1kg
Additional Information
| Manufacturer | MSI |
|---|---|
| Series | Cyborg |
| Chipset | Integrated SoC |
| Memory | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Memory technology | DDR5 |
| Memory slot total quantity | Max 96GB, 2 Slots |
| HDD type | SSD |
| Video | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Video chipset | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diagonal length | 15,60 € |
| Maximum resolution | 1920x1080 |
| USB ports | 1 Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort), 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI interface quantity | HDMI |
| Battery | 4-Cell 55.2 Whrs, 120W Adapter |
| Security features | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Kensington Lock |
| Color | Black |
| Weight | 2,10 € |
| OS | No OS |
| Warranty term (month) | 24 months |
