Monitor Philips 27E1N1300A, 27" IPS WLED, 1920x1080@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 250cd m/2, 1300:1, ...
Availability: In stock
More Views
  • Monitor Philips 27E1N1300A, 27
Product Description
Philips 27E1N1300A, 27" IPS WLED, 1920x1080@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 250cd m/2, 1300:1, Mega Infinity DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Mode, 2Wx2, Tilt, HDMI, USB hub
Additional Information
Manufacturer PHILIPS
Ratio 16:9
Maximum resolution 1920x1080
Response time 4ms GtG, 1ms MPRT
Image brightness 250cd/m2
Contrast 1 300:1
Audo 2W x2